Dažniausiai užduodami klausimai


Kiekvieną dieną sulaukiame daugybės klausimų apie daugkartinius įklotus, todėl nusprendėme, kad atsakymai galėtų būti naudingi daugeliui iš Jūsų :) 
  • Kiek daugkartinių sauskelnių įsigyti?

Visų kūdikiai yra skirtingi, tad ir sunaudojamų sauskelnių kiekis skiriasi. Naudojant sugeriančias daugkartines sauskelnes vienai dienai reikia turėti apie 10 (kartais užtenka pakeiszti tik įklotus, nes sauskelnės būna sausos). Nakčiai rekomenduojama naudoti naktinį įklotą (80cm), kuris puikiai sugeria drėgmę. Naudojant All In One sauskelnes, pilnai pakanka 3-4 sauskelnių ir dar papildomai turėti apie 20 mažų arba 10 dvigubų įklotų. 

  • Kodėl kūdikio užpakaliukas raudonuoja?

Naudojant daugkartines sauskelnes kūdikio užpakaliukas gali raudonuoti dėl netinkamo skalbimo:

  • Daugkartinėse sauskelnėse užsiveisusi bakterija. Jeigu daugkartinės sauskelnės skleidžia nemalonų kvapą, vadinasi jose yra užsiveisusi bakterija, ir dėl to kūdikio užpakaliukas gali pradėti raudonuoti. Tokiu atveju visas sauskelnes reiktų skalbti 60 laipsnių temperatūroje. Apie daugkartinių sauskelnių skalbimą daugiau rasite blogo straipsnyje: https://becomingreen.lt/blogs/news/daugkartiniu-sauskelniu-skalbimas
  • naudojama per daug skalbimo miltelių. Jeigu naudojama per daug skalbiklio, tai skalbimo programa nesugeba išplauti jo iš daugkartinių sauskelnių. Reiktų pamėginti jo naudoti mažiau arba skalbimo programai pasibaigus įjungti skalavimo programą be jokių priemonių. 
  • Skalbimui naudojama muilo drožlės. Naudojant muilo drožles jos kaupiasi ir sauskelnėse ir skalbyklėje, ypatingai žemoje temperatūroje. Tokios drožlės skalbyklėms netinka, nebent skalbiate 90 laispnių temperatūroje, tačiau nei PUL nei kitos medžiagos gali neatlaikyti tokios aukštos temperatūros. Jeigu sauskelnės nebuvo idealiai išskalbtos, tai muilo drožlių nuosėdos tam tikra prasme užrakina šlapimo likučius audinyje, kurie per  tam tikrą laiką susikristalizuoja į amoniaką. Todėl skalbimui nerekomenduojama jų naudoti, pamėginkite jas pakeisti kitomis skalbimo priemonėmis.
  • Kokios medžiagos įklotai yra geriausi ir daugiausiai sugeriantys?

Pagal sugeriamumą pirma vieta tenka kanapiniams įklotams, nes jų sugeriamumas pats didžiausias, antroji - bambukiniams įklotams ir trečioji - medvilniniams.

  • Kam reikalingas vystyklų popierius?

Vystyklų popierius dedamas prie užpakaliuko (ant įklotų) tam, kad vaikui pasituštinus, popierių kartu su kakučiu galima iš karto išmesti į klozetą. Be to vystyklų popierius naudingas ir tuo atveju, jeigu kūdikio užpakaliukas yra jautrus ir linkęs raudonuoti.

  • Ar galima Bambi Roxy sauskelnes naudoti su Anavy įklotais ir atvirkščiai?

Taip, tikrai galima, nes jų dydžiai yra tokie patys, todėl drąsiai galima maišyti šių gamintojų sauskelnes ir jų priedus.

  • Kiek įdėklų reikėtų naudoti einant į lauką?
Įklotų skaičius nėra ribojamas, galima dėti ir 3 ir 4 įklotus, svarbiausia, kad vaikas jaustųsi patogiai. Rekomenduojama naudoti didesnio sugeriamumo įklotus.