Daugkartinių sauskelnių ir jų priedų apžvalga


Tinkamų daugkartinių sauskelnių, jų priedų pasirinkimas yra didelis. Bet tai tik pirminis jausmas, kuris aplanko prieš pradedant naudoti kažką naujo. Taigi paruošėme trumpą apžvalgą visų daugkartinių sauskelnių, atprastukių, prilaikančių kelnaičių, įklotų tam, kad būtų lengviau pasirinkti tinkamiausią variantą.

DAUGKARTINĖS SAUSKELNĖS 

  • Medžiaginės (sugeriančios) daugkartinės sauskelnės. Šios sauskelnės yra pasiūtos kelnaičių formos, kurios susegamos spaudžių ar užtrauktuko pagalba. Jie gerai sugeria ir aplink kojas turi guminę juostą, apsaugančią nuo pratekėjimo. Šios sauskelnės neturi nepralaidaus sluoksnio, todėl būtina uždėti ir prilaikančias kelnaites. Visos sauskelnės yra labai gerai sugeriančios ir pagamintos iš bambukinės kilpinės medžiagos.

Šios sauskelnės skirstomos į:

  • Naujagimiams - nuo 2 iki 6 kg ir susideda iš daugkartinės sauskelnės ir įkloto.

  • Augančios - kūdikiams nuo 4 iki 15 kg, dydis koreguojamas spaudžių pagalba ir viduje yra 2 įklotai.

  • All In One daugkartinės sauskelnės. Šios daugkartinės sauskelnės sudarytos iš neperšlampančio viršutinio sluoksnio ir 2 skirtingo dydžio įklotų. Naujagimiams rekomenduojama naudoti trumpąjį įklotą (25 cm), o vaikui augant pakeiskite į ilgesnį, o dar vėliau galima naudoti ir du įklotus, o prireikus ir tris. Neperšlampamos kelnaitės pagamintos iš neperšlampamos, tačiau kvėpuojančios „AIR +“ medžiagos. Naudojant sauskelnes, nebūtina jų keisti kiekvieną kartą, užtenka pakeisti įklotus, o pačias sauskelnes galite naudoti kelis kartus ir tik tada pakeisti į kitas.

 ĮKLOTAI

Bambukinis įklotas - sudarytas iš trijų bambuko kilpinių sluoksnių, pasižyminčių dideliu sugeriamumu. Jie yra universalūs, todėl įklotus galite naudoti su visomis sauskelnėmis. Jie tvirtinami spaudžių pagalba, tačiau galite juos tiesiog įdėti nesegant. Anavy siūlo įklotus 4 dydžių - 25 cm (naujagimiams, 30 cm, 60 cm ir naktinius 80 cm ilgio.

Kanapiniai įklotai - pasižymi itin geru sugeriamumu, todėl juos drąsiai galima naudoti ilgesniems laiko tarpams arba kai nėra galimybės dažnai keisti sauskelnes. Mes siūlome 3 dydžių kanapinius įklotus - 30 cm, 36 cm ir 60 cm ilgio.

 PRILAIKANČIOS KELNAITĖS

  • Vilnonės - pagamintos iš merino vilnos. Jos yra puikiai kvėpuojančios, nekanda, turi antibakterinių savybių bei užtikrina optimalią temperatūrą vasaros ir žiemos metu. Vilnones prilaikančias kelnaites būtina impregnuoti lanolinu - 2 kartus prieš pradedant jas naudoti, o vėliau kas 2-3 skalbimus. Impregnavimas lanolinu - vilnonės prilaikančios kelnaitės reguliariai turi būti mirkomos lanoline (avies riebalai), kuris nyksta jas naudojant ir skalbiant. Lanolinas tarsi impregnuoja kelnaites ir padidina jų pralaidumą drėgmei.

  • PUL - neperšlampančios, bet kvėpuojančios kelnaitės su poliuretano sluoksniu. Jos naudojamos ant peršlampančių daugkartinių sauskelnių, kurioms reikalinga apsauga nuo pratekėjimo. Mes siūlome kelnaites, kurios tviritnamos spaudžių arba lipdukų pagalba.

DAUGKARTINIŲ SAUSKELNIŲ POPIERIUS

Jis naudojamas kaip apsauga nuo didžiausių nešvarumų, o taip pat saugo vaikelio odą nuo drėgmės. Yra dviejų tipų:

  • Celiuliozė - Sugeria skystį, sulaiko išmatus ir tokiu būdu apatinės sauskelnės (įklotai) lieka švarios. Nuimtą celiuliozės sluoksnį galima kelis kartus plauti, o vėliau išmesti.
  • Vilna - puikiai apsaugo sauskelnes nuo užteršimo, saugo odą nuo drėgmės. Kūdikio išmatos išmetamos į tualetą, o šį sluoksnį galima plauti ir naudoti toliau. 

 ATPRASTUKĖS

Atprastukės leidžia patogiai ir greitai pereiti nuo sauskelnių prie puoduko. Mažylis gali lengvai jas užsidėti ir nusimauti. Šios sauskelnės yra sudarytos iš dviejų sluoksnių - viršutinio, kuris yra neperšlampantis ir apatinio, kuris yra sugeriantis. 

atprastukėsatprastukės

Mūsų platinami gaminiai siuvami iš aukštos kokybės natūralių medžiagų, o kūdikio užpakaliukas nesiliečia su poliesteriu. Visos sauskelnės gaminamos Čekijoje arba Slovakijoje ir naudojamos tik europietiškos medžiagos, todėl galite būti tikri dėl aukštos kokybės.