Daugkartiniai higieniniai įklotai


Ar jūs svarstote pradėti naudoti daugkartinius moteriškus įklotus? Pateikiame svarbusius dalykus, kuo jie geresni už vienkartinius bei, kaip juos prižiūrėti.

Daugkartiniai moteriški įklotai yra ekologiška ir sveikatai nekenksminga alternatyva lyginant su vienkartiniais įklotais ir tamponais. Tai padės jus priartėti prie “zero waste” idėjos ir sumažins jūsų buitinių atliekų kiekį. Daugkartiniai įklotai yra minkšti ir patogūs. Visi sluoksniai yra kvėpuojantys, todėl tinka ir moterims, kenčiančioms nuo ginekologinių problemų. Ant daugkartinių įklotų yra dvi spaudės, kurių pagalbą galima reguliuoti įkloto plotį. Šie įklotai keičiami tokiu pat dažniu kaip ir vienkartiniai įklotai.

Galite rinktis iš dieninių ir naktinių įklotų

Naktiniai ir dieniniai įklotai yra tokio paties storumo, naktiniai įklotai yra 4 cm ilgesni negu dieniniai. Naktiniai ir dieniniai įklotai turi neperšlampamus apatinius sluoksnius iš PUL medžiagos arba sintetinės vilnos. Įklotai su vilnoniu neperšlampamu sluoksniu yra labiau kvėpuojantys, tuo tarpu įklotai su PUL medžiaga yra plonesni ir labiau patikimi.

daugkartiniai įklotai moterimsdaugkartiniai įklotai moterims

Daugkartinių higieninių įklotų priežiūra

Panaudotus įklotus laikykite sausai, įmesdami į tam skirtą talpą ar vandeniui atsparų maišelį. Mūsų parduodami neperšlampami meišeliai puikiai tinka šiam tikslui. Neperšlampami meišeliai yra užsegami užtrauktuku ir praktiškos rankenos dėka jas galite pakabinti savo vonios kambaryje.  Rekomenduojama panaudotus įklotus laikyti ne ilgiau kaip 3 dienas ir plauti 60°C temperatūroje. Tokia temperatūra patikimai naikina bakterijas. Juos galima skalbti atskirai arba su bet kuriais kitais skalbiniais. Džiovinti galima džiovyklėje arba ant šilto šildytuvo (radiatoriaus). 

Jeigu lieka dėmių ir norite jas pašalinti, galite naudoti tulžies muilą.

Jeigu esate lauke, darbe ar išvykoje, panaudotus įklotus galite laikyti vandeniui atspariame maišelyje.

Kviečiame išmeginti!